Aktualności

Klimatyzacja, a zdrowie i zużycie energii

Od kilku lat coraz cieplejszy klimat w naszym kraju sprawia że klimatyzacja w pomieszczeniach użytkowych, lokalach użytkowych, serwerowniach, biurach, miejscach pracy oraz w prywatnych budynkach i mieszkaniach staje się standardem.

Klimatyzacja to komfort

Nowoczesne systemy klimatyzacji nie tylko zapewniają odpowiednia temperaturę i wilgotność powietrza dbają również o nasze zdrowie, komfort i dobre samopoczucie podczas przebywania w pomieszczeniach, w których pracują.

Oprócz podstawowych funkcji chłodzenia możemy je wykorzystywać również jako dodatkowe źródło ciepła, do osuszania pomieszczeń a poprzez zastosowanie różnego rodzaju filtrów również do oczyszczania powietrza co jest niezwykle ważne w przypadku coraz powszechniej występujących alergii.

Ile prądu zużywa klimatyzacja?

Współczesne klimatyzatory poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii m.in. DC Inverter płynnie regulują moc sprężarki co przyczynia się do zmniejszenie zużycia energii w porównaniu z urządzeniami standardowymi. Urządzenia wykorzystujące technologie DC Inverter szybciej uzyskują w pomieszczeniu żądaną temperaturę oraz utrzymują ją na stałym poziomie, co daje większy komfort.

Nowoczesny design i kolorystyka oraz cicha praca pozwala na dopasowanie urządzeń do każdego rodzaju i charakteru pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *